AKTUALNOŚCI

PROMOCJE I NOWOŚCI

On Lipiec 7, 2017

Bieg Lubliniecki

Pryzmat Salon Optyczny po raz kolejny bierze udział w inicjatywie promującej zdrowy i aktywny styl życia. Tym razem nasz reprezentant wziął udział w pierwszej edycji Biegu Lublinieckiego.
  • By Teosto@0115  0 Comments   2
On Czerwiec 10, 2017

Wyróżnij się z tłumu z nowymi okularami Ray-Ban!

Oprawki Ray-Ban są tak klasyczne, jak ludzie, którzy je noszą. W tym sezonie łączą innowacyjne wzory z klasykami opracowanymi na nowo, kolekcja wiosna/lato 2017 składa hołd pionierskiemu duchowi marki.
  • By optykigaleria  0 Comments   
On Maj 31, 2017

Zgarnij vouchera w konkursie!

Wspólnie z Parkiem Handlowym Arena zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym są do wygrania vouchery na zakupy w salonie Pryzmat.
  • By Teosto@0115  0 Comments   2
On Maj 30, 2017

Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa

Już po raz czwarty  została zorganizowana Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa. Celem tej akcji jest zachęcenie Gliwiczan do uprawiania sportów oraz aktywnego spędzania czasu. Pryzmat Salon Optyczny doskonale wie, jak wielkie znaczenie ma aktywność fizyczna na nasze zdrowie oraz wzrok, dlatego też nie mogło zabraknąć naszego przedstawiciela.
  • By Teosto@0115  0 Comments   2
On Kwiecień 7, 2017

Okulary dla kierowcy – 3 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę

Chcesz kupić okulary przeciwsłoneczne lub korekcyjne, których będziesz używać podczas jazdy samochodem? Jeśli na to pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to na pewno zainteresuje Cię ten artykuł. Dowiesz się z niego, na jakie 3 kwestie należy zwrócić uwagę przy wyborze okularów dla kierowcy.
  • By Teosto@0115  0 Comments   
On Marzec 15, 2017

Zadbaj o swój wzrok i wybierz dobre okulary przeciwsłoneczne

Wiosna to czas, w którym nie tylko odkładamy czapki i grube kurtki do szafy, ale też zaczynamy zabierać ze sobą okulary przeciwsłoneczne. W jaki sposób dobrać dobre okulary? Na co zwracać uwagę przy ich zakupie? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdziesz w tym artykule, więc koniecznie go przeczytaj. W słoneczne dni bez okularów ani
  • By Teosto@0115  0 Comments   
On Luty 15, 2017

Soczewki twarde, a miękkie – jaka jest różnica?

Soczewki kontaktowe są bardzo popularne, a grono ich zwolenników cały czas się powiększa. Najpopularniejszym podziałem, prócz określenia ich daty przydatności, jest klasyfikacja na miękkie i twarde. Czym się one różnią i które są lepsze? Przeczytaj ten artykuł i poznaj odpowiedzi na te pytania. Soczewki twarde – co warto o nich wiedzieć? Soczewki twarde zostały wcześniej
  • By Teosto@0115  0 Comments   
On Luty 8, 2017

Okulary dla Afryki – dziękujemy darczyńcom

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego, że mogliśmy wziąć udział w akcji Okulary dla Afryki Wspólnie pomogliśmy innym Gdyby nie Wasze zaangażowanie, nie udałoby nam się wziąć udziału w akcji. Na szczęście cieszyła się ona w naszym salonie niezwykłą popularnością, za co serdecznie dziękujemy. Każdemu, kto przyniósł swoje stare okulary, czy to
  • By Teosto@0115  0 Comments   1