Wyróżnij się z tłumu z nowymi okularami Ray-Ban!

Wyróżnij się z tłumu z nowymi okularami Ray-Ban!

Oprawki Ray-Ban są tak klasyczne, jak ludzie, którzy je noszą. W tym sezonie łączą innowacyjne wzory z klasykami opracowanymi na nowo, kolekcja wiosna/lato 2017 składa hołd pionierskiemu duchowi marki.

Ray-Ban to różnorodność i indywidualizm.

Bez względu na wybrany styl znajdziesz z się w centrum uwagi na wiosnę dzięki oprawkom, które współgrają z Twoją osobowością. W tym sezonie dominuje trend minimalistycznych okularów wykonanych z metalu! Dominują tutaj dwa wyraźne kształty: lenonki oraz Aviator również w wersji korekcyjnej.

AVIATOR nie tylko dla wojska.

Ray-Ban

Ray-Ban General

Jeden z najsłynniejszych kształtów w historii okularów Aviator stworzony przez projektantów Ray-Ban Inspirowany ponadczasowymi okularami Ray-Ban Aviator – model Generał. Bezkompromisowy, odważny… zdecydowanie zuchwały. Opracowany na nowo dla XXI wieku, model Generał ma mocniejszy kształt niż Aviator dla wyrazistych konturów oddających pewność siebie w stylu retro.

Poznaj  Ja-Jo i żyj chwilą.

Ray-Ban

Ray-Ban 3592

Drugą ikoną roku 2017 jest model Ja-Jo, must-have tego sezonu. Swoją nazwą nawiązują do inicjałów znanej wokalistki Janis Joplin. Duży, okrągły kształt okularów przywołuje ducha lat 60. Żywe, transparentne kolory soczewek zapewniają festiwalowy wygląd i przywracają nastrój upalnych dni.
Zarówno model Ja-Jo jak i Generał oraz klasyczny Aviator występują w tej kolekcji także w wersjach korekcyjnych. Tego typu oprawki zostały zaprojektowane dla wyznaczających trendy modowe mieszkańców miast. Delikatne metalowe modele dostępne są w eleganckich tonach złota, czarnego, srebrnego i jasnobrązowego, zauszniki z końcówkami z acetatu są gładkie, noski można regulować, aby zapewnić sobie lekkość i elastyczność oraz komfort noszenia przez cały dzień.
W okularach przeciwsłonecznych Ray-Ban wciąż bardzo silnym trendem jest podwójny mostek. Ray-Ban reinterpretuje ten trend w nowej kolekcji w kilku modelach. Między innymi w modelu Round Double Bridge , który charakteryzuje się eleganckim metalowym mostkiem w wielu interesujących kolorach.

Znajdź swoje okulary Ray-Ban i ciesz się słońcem.

rA

 

  • 0 Comments 

    0 Comments