Okulary
przeciwsłonecznE

OKulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne

Modny i praktyczny dodatek

Bezpieczne okulary przeciwsłoneczne posiadają filtry UV. Zmniejszają dyskomfort powodowany przez silne promienie słoneczne, nie zniekształcają kształtów. Okulary przeciwsłoneczne to przede wszystkim ochrona naszych oczu. Stopień przyciemnienia i moc filtra dobiera się do swoich preferencji – jasności otoczenia i wrażliwości na światło. Ochrona i bardziej kontrastowy obraz zapewnia dodatkowo filtr polaryzacyjny, szczególnie polecany dla kierowców, sportowców, osób które dużo czasu spędzają nad wodą

Okulary polaryzacyjne

Idealne rozwiązanie dla kierowców

Filtr polaryzacyjny niweluje do minimum wszelkie odblaski i refleksy świetlne powstałe na skutek odbicia promieni słonecznych od poziomych powierzchni, takich jak woda, śnieg czy asfalt. Dzięki temu poprawiają jakość widzenia i wyostrzają obraz.

Soczewki okularowe
Soczewki okularowe

Reagują na światło – przyciemniają się na słońcu,
a w pomieszczeniach rozjaśniają się.

Zobacz życie lepiej dzięki soczewkom fotochromowym Transitions.
Soczewki Transitions są oferowane osobom wymagającym korekcji wzroku. Zapewniają optymalny komfort widzenia we wszystkich sytuacjach związanych z nasłonecznieniem. Automatycznie zmieniają zabarwienie, od przejrzystego do całkiem ciemnego. Blokują 100 % promieni UVA i UVB.

Soczewki okularowe

Jasne w pomieszczeniu, ciemne na zewnątrz.